رزرو وقت عکاسی

جهت رزرو وقت عکاسی در آتلیه پاکوتا ، با آتلیه تماس گرفته و از وقت های آزاد استودیو مطلع شوید و زمانی را که برایتان مناسب تر است انتخاب فرمایید. ما وقت مورد نظر را به صورت اختصاصی برای شما ثبت می کنیم .
هیچ هزینه ای بابت رزرو وقت از شما دریافت نمیگردد و همچنین برای گرفتن عکس نیاز به پرداخت ورودیه ندارید و میتوانید در زمان مقرر در آتلیه حضور پیدا کرده و بدون محدودیت عکس بگیرید.
حضور به موقع شما در آتلیه باعث عدم اتلاف وقت دیگر مشتریان میشود، بنابراین لطفا در ساعت مشخص شده در آتلیه حضور پیدا کنید و در صورتی که تاخیر یا مشکلی به وجود آمد ما را در جریان تاخیر قرار دهید.

عکاسی از کودکان نیاز به وقت کافی و صرف حوصله دارد. ما برای عکاسی از کودک شما به ۲ الی ۵/۲ ساعت وقت احتیاج داریم زیرا در هنگام عکاسی ممکن است کودک به تغذیه، تعویض و یا استراحت نیاز پیدا کند … لذا خواهشمند است در روز عکاسی برنامه خود را به گونه ای زمان بندی فرمایید تا بتوانید راس ساعت مقرر در آتلیه حضور پیدا کنید.
بی تردید چنانچه زمان کافی در اختیار داشته باشیم قطعا”در کار خود به نتایج بهتری خواهیم رسید و حق انتخاب بیشتری را نیز برای شما فراهم خواهیم کرد.

وقتهای عکاسی در اتلیه پاکوتا به این شرح می باشند:

شنبه تا پنج شنبه  :  (۱۱ صبح تا ۱ بعد ازظهر) و (۱ تا ۳ بعد ازظهر) و (۳ تا ۵ بعد ازظهر) و (۵ تا ۷ عصر) و  (۷ تا ۹ شب)

انواع عکاسی اعم از عکاسی بارداری، عکاسی نوزاد و مادر، عکاسی کودک و … و همچنین روتوش و ادیت عکس ها در آتلیه تخصصی پاکوتا ۱۰۰% توسط تیم خانم انجام میشود، بنابراین هیچ نگرانی بابت حضور شما در آتلیه وجود نخواهد داشت.

لوازمی که روز عکاسی باید همراه خود بیاورید
لطفا جهت اطلاع از البسه و لوازمی که باید روز عکاسی به همراه داشته باشیم به لوازم مورد نیاز عکاسی مراجعه فرمایید. و همچنین میتوانید در این مورد با ما تماس بگیرید

آدرس و کروکی
map-point  آدرس : فلکه اول صادقیه به سمت ستارخان – چهار راه خسرو – مجتمع تجاری الماس غرب – طبقه دوم – واحد ۲۰۱ – تلفن : ۴۴۲۶۶۸۰۳ و ۴۴۲۶۶۸۹۳