ترمیم و روتوش عکس‌ های قدیمی

2eyx854

ترمیم و فتوشاپ عکس‌های قدیمی

طراحی و ترمیم عکس های قدیمی و آسیب دیده

اگر عکس‌هایی قدیمی از گذشته خودتان، والدین یا پدربزرگ و مادربزرگتان دارید ما می‌توانیم آن‌ها را به گنجینه‌ای زیبا تبدیل کنیم. ما در آتلیه عکاسی پاکوتا با ارائه مشاوره به شما کمک می‌کنیم بهترین عکس‌های قدیمی را برای خود بازیابی کنید.

متخصصان بازیابی عکس ما در آتلیه عکاسی پاکوتا ، به طور معمول، برای ترمیم عکس‌های لک  گرفته، پاره شده، ترک خورده، محو شده و عکس‌هایی که در تماس با آب آسیب دیده‌اند، سبک‌های هنری قدیمی را با فن‌آوری دیجیتال ترکیب می‌کنند. هنرمندان باتجربه ما در زمینه بازیابی عکس، با استفاده از فن‌آوری دیجیتال، نه روی نسخه اصلی عکس شما، بلکه روی یک کپی دیجیتال از آن، کار می‌کنند. عکستان هر مشکلی که داشته باشد، ما آن را با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته رفع می‌کنیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترمیم و ادیت عکس‌های قدیمی، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با ما تماس حاصل نمائید.

تماس با ما … کلیک کنید

technology ۰۲۱-۲۲۵۵۸۴۳۱

technology ۰۲۱-۲۲۵۴۶۳۷۵

mob ۰۹۱۲۳۷۳۸۳۴۸ خانم حسینی

black  pakoota.ir@gmail.com

interfaceتماس با تلگرام

 

 

بازیابی عکس‌های آسیب دیده

آیا شما هم عکس‌های قدیمی، پاره یا رنگ‌باخته دارید؟ ما با داشتن متخصصان ترمیم بسیار مجرب می‌توانیم تقریباً هرگونه آسیب وارده به عکس‌های مورد علاقه‌تان را تعمیر کنیم.

1

در عکس‌های فوق، عکس اصلی فرسوده و محو شده بود، که ما آن را به متخصص روتوش دیجیتالیمان دادیم و او نیز عکس را لک‌گیری کرده و با استفاده از راهنمایی‌های مشتری آن را رنگ‌آمیزی کرد. (شما می‌توانید عکس‌هایتان را به صورت چاپ شده یا فایل‌های دیجیتال به ما تحویل دهید). محصول نهایی یک عکس زیبا و قابل چاپ بر روی کرباس خواهد بود.

2

اگر شما هم جعبه‌ای پر از عکس‌های قدیمی یا حتی بریده روزنامه‌ها یا نقاشی‌های کودکی فرزندتان را دارید، بهتر است آن‌ها به ما بدهید تا این مجموعه‌های مورد علاقه‌تان را بازیابی و بازسازی کنیم.‌ شما در هر زمانی می‌توانید عکس‌ها و تصاویر مورد نظرتان را به استودیوی ما بیاورید تا بعد از بررسی آن‌ها به شما بگوییم که چه گزینه‌ای برایتان بهتر است.

بازیابی رنگ عکس‌های قدیمی با فتوشاپ

پیشرفت‌های تکنولوژیکی و رایانه‌ها تأثیر بسیاری بر صنعت عکاسی داشته‌اند. با وجود تکنولوژی امروزی می‌توان هرگونه عکسی را اسکن و دیجیتالی کرده و با استفاده نرم‌افزارهای پیشرفته بازیابی نمود. گزینه‌ها و ابزارهای رایانه‌ای موجود متخصصان را قادر ساخته تا در زمینه بازیابی، بهبود، تعمیر، روتوش، رنگی‌سازی و مونتاژ عکس‌ها به نتایج دقیق‌تری دست بیابند.

قبل و بعد

3

ما اهمیت حفظ تاریخچه خانوادگی‌تان برای نسل‌های آینده را درک کرده و می‌توانیم با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات بهبود و بازیابی جهت تعمیر نگاتیو‌ها، عکس‌ها، داگرئوتیپ‌ها و اسلایدهای قدیمی‌تان، به شما در این زمینه کمک کنیم.

ما با کمک جدیدترین فن‌آوری‌های نرم‌افزاری و متخصصانی با استعداد و تخیل هنری مثال زدنی روی عکس‌ها و تصاویرتان کار می‌کنیم. تمام کار تعمیر تحت نظر یک عکاس حرفه‌ای بسیار مجرب انجام می‌شود که عشق سرشاری به عکاسی داشته و ترجیح می‌دهد هر زمان که امکان داشته باشد شخصاً روی تک تک پیکسل‌های عکس‌ها کار کند. ما سفارش‌های تعمیر عکس شما را با دقت تمام انجام داده و کاری با کیفیت بالا و قیمتی باور نکردنی به شما تحویل می‌دهیم، چرا که هدف ما جلب رضایت مشتری است.

 

ترمیم عکس قدیمی آنلاین
ترمیم عکس قدیمی آنلاین
ترمیم عکس قدیمی آنلاین

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*